- Zapytania ofertowe

- Wyniki ZF
Biuro:
ul. Sołtyka 16
39-300 Mielec
Tel/Fax: +48 17 7887270
Mobile: +48 602766982
szel-tech@szel-tech.pl
O FIRMIE

SZEL-TECH powstał na początku 1997 roku, jako firma zajmująca się głównie produkcją i eksportowaniem za granicę produktów o najwyższej jakości. Krajem, do którego produkty są głównie sprzedawane to Austria i Niemcy. Wiele austriackich i niemieckich firm postawiło na jakość, którą oferuje SZEL-TECH. Są nimi np.:

Diamond Aircraft - producent samolotów, takich jak
- DV 40 - Dimona
- DV20
- HK 36 TT - Katana
- DA 42 - Twinstar

Aquila - producent samolotów ultralekkich, takich jak
- A 210

CAV Aerospace Limited - producent podzespołów do samolotów
- Bonanza
- Hawker 800XP

Firma SZEL-TECH ma sprawdzoną i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Wykonując pracę w tak precyzyjnej branży jaką jest lotnictwo, mają pełną świadomość wykonywanych obowiązków, a produkty są gruntownie sprawdzane przez kontrolę jakości. Dzięki takiej dokładności i jakości produktów, firma SZEL-TECH stała się jednym z głównych dostawców części lotniczych na rynku austriackim. Firma oferuje swoje usługi już od ponad dziesięciu lat.

W 2001 r. firma SZEL-TECH dzięki swej solidnej pracy dostała Certyfikat Jakości dla JAR 21 wydany przez GILC w Warszawie. Certyfikat ten otrzymują firmy, gwarantujące wysoką jakość swych produktów. Dzięki niemu firma zyskała jeszcze większe poparcie klientów, którzy przekonani o wysokiej jakości, zainwestowali w produkty oferowane przez SZEL-TECH.

Firma poszerzyła swoją działalność w zakresie wytwarzania części na maszynach CNC typu frezarki pięcio-osiowe (Deckel maho DMU100 mono BLOCK).

SZEL-TECH jest firmą, która doskonale potrafi współpracować z innymi firmami tworząc sukcesywne kooperacje. Natomiast doskonała jakość i konkurencyjna cena stawiają firmę w znakomitej pozycji i pozwala na dalszy jej rozwój.

W niedalekiej przyszłości planujemy podjąć współprace z innymi znaczącymi firmami np. BAE SYSTEMS