- Zapytania ofertowe

- Wyniki ZF
Biuro:
ul. Sołtyka 16
39-300 Mielec
Tel/Fax: +48 17 7887270
Mobile: +48 602766982
szel-tech@szel-tech.pl
PARTNERZY

CAV Aerospace - Jako najwięksi producenci płatowców dążymy do integracji systemów i montaż ich w głównych dziedzinach specjalistycznych. Szukamy dostawców takiej wielkości, aby stać się partnerami dla długoterminowej działalności, z możliwością świadczenia czegokolwiek od najmniejszej, najprostszej wspornika do pełnych usług projektowych i produkcji strukturalnej podzespołów.

Diamond Aircraft Industries to austriacki producent samolotów lotnictwa ogólnego i motoszybowców. Firma produkuje szeroką gamę lekkich samolotów i aktywnie angażuje się w rozwój jednosilnikowych samolotów odrzutowych - Diamond D-Jet. Posiada duży zakład produkcyjny w Londynie, Ontario, w Kanadzie.

Aircraft Engines GmbH Thielert jest wiodącym na świecie producentem innowacyjnych silników tłokowych naftowych samolotów i dostawcą produkcyjnych dla znanych producentów samolotów w lotnictwie ogólnym. Jako producent i dostawca nowoczesnych technologii i komponentów silnikowych, Thielert także wyznacza nowe standardy w wyścigach samochodowych i konstrukcjach prototypów.

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. - PZL Mielec, spółka zależna Sikorsky Aircraft Corporation jest największym w Polsce producentem samolotów, rozszerzającym profil produkcji o wytwarzanie struktur lotniczych i produkcję helikopterów.

Aquila Aerosystems jest firmą konsultingową wspierającą obronę i przemysł obronny. Firma świadczy usługi w zakresie konsultingu w dziedzinach rozwoju biznesu, wsparcia projektów, integracji systemów, czynników ludzkich, zarządzania, badań i szkolenia załóg lotniczych.

AgustaWestland to włosko-brytyjska firma projektująca i produkująca śmigłowce. Została utworzona w lipcu 2000 kiedy holdingi Finmeccanica S.p.A. (Włochy) i GKN plc (Wielka Brytania) zgodziły się połączyć swoje spółki zależne zajmujące się produkcją śmigłowców: Agusta i Westland Helicopters tworząc AgustaWestland. Od 2010 roku AW jest właścicielem polskiego producenta śmigłowców - PZL-Świdnik.

XtremeAir została założona w grudniu 2005 r. przez prezesa Harro Moewes. Firma posiada 2 główne pola eksploatacji:

• Samoloty XA 41 i XA 42: projektowanie, produkcja i dystrybucja
• Kompozytowa konstrukcja części, prototypowania i produkcji